Egzamin 8-klasisty z języka angielskiego odbędzie się już w kwietniu 2021! 

Zacznij przygotowywać się już dzisiaj! a efekty w postaci dostania się do wymarzonej szkoły średniej

będą na wyciągnięcie ręki!

Kurs jest przeznaczony dla osób przystępujących do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego.

Podczas kursu uczniowie ćwiczą praktyczne techniki egzaminacyjne, powtarzają struktury gramatyczne i słownictwo tematyczne oraz robią wszystkie typy zadań egzaminacyjnych: czytanie, słuchanie, reagowanie, pisanie, wypełnianie luk w zdaniach.

Po każdych zajęciach rodzic otrzymuje informację zwrotną o postępach dziecka w nauce (odrobionych pracach domowych, pracy na lekcji, wynikach testów). Dodatkowo na każdy dzień trwania kursu uczeń ma przygotowane ćwiczenia online do wykonania.

Kurs trwa od września do połowy kwietnia. Zajęcia w ciągu roku obejmują 26 godzin lekcyjnych, odbywają się raz w tygodniu (w piątek) lub dwa razy w tygodniu (zgodnie z harmonogramem) po 60 min. Maksymalnie uczestniczy 10 osób w grupie.

Podstawą zajęć jest autorski program oparty na wymaganiach                              i standardach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Na każdych zajęciach korzystamy z różnorodnych pomocy dydaktycznych, m.in. autentycznych programów telewizyjnych, filmów, czasopism, opowiadań, gier językowych i materiałów multimedialnych.

Uwaga! Dla ambitnych, którzy chcą uzyskać certyfikat międzynarodowy – PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL i w przyszłości studiować za granicą, pomagamy w przygotowaniu do egzaminu. Zewnętrzne egzaminy są obiektywnym sprawdzeniem Twoich postępów i Success School nie boi się tego typu sprawdzianu.

 
 
 

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031