Kursy przeznaczone są dla osób przystępujących do matury z języka angielskiego, na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zapewniają kompleksowe przygotowanie do egzaminu pisemnego jak i ustnego.

Uczniowie podczas kursu rozwiązują zadania sprawdzające rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, ćwiczą pisanie krótkiej (matura podstawowa) i dłuższej formy użytkowej (matura rozszerzona).

Podczas kursu prowadzone są również ćwiczenia komunikacyjne – udzielania i uzyskiwanie informacji, relacjonowanie wydarzeń, negocjowanie oraz opis obrazka i udzielanie odpowiedzi na pytania.

Dodatkowo podczas kursu uczniowie powtarzają i systematyzują słownictwo oraz gramatykę z zakresu szkoły średniej.

Po każdych zajęciach rodzic otrzymuje informację zwrotną o postępach ucznia w nauce (odrobionych pracach domowych, pracy na lekcji, wynikach testów). Dodatkowo na każdy dzień trwania kursu uczeń ma przygotowane ćwiczenia online do wykonania.

Kurs trwa od października do kwietnia. Zajęcia w ciągu roku obejmują 26 godzin lekcyjnych.  Zajęcia odbywają się w soboty  po 2 godziny (2×60 min). Maksymalnie uczestniczy 10 osób w grupie.

Podstawą zajęć jest autorski program oparty na wymaganiach i standardach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Na każdych zajęciach korzystamy z różnorodnych pomocy dydaktycznych, m.in. autentycznych programów telewizyjnych, filmów, czasopism, opowiadań, gier językowych i materiałów multimedialnych.

Uwaga! Dla ambitnych, którzy chcą uzyskać certyfikat międzynarodowy – FCE lub CAE  i w przyszłości studiować za granicą, pomagamy w przygotowaniu do egzaminu. Zewnętrzne egzaminy są obiektywnym sprawdzeniem Twoich postępów i Success School nie boi się tego typu sprawdzianu.

 
 
 

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031